Ваш кошик пустий!

Нова серія книг для читання: «Пригоди ведмедика Меді»

«Пригоди ведмедика Меді» — серія книг відомого в усьому світі художника-натураліста Ґеррі Флемінґа, якого називають співцем дикої природи. Його книги перекладені більш ніж 56 мовами і отримали безліч престижних літературних нагород.

Історії про кумедне ведмежатко Медю, безсумнівно, зацікавлять маленьких художників та дослідників природи. Кожна сторінка книг Ґеррі Флемінґа — це справжня картина, якою хочеться милуватися і розглядати найменші деталі. Крім того, автор дає цінні поради маленьким художникам, як за допомогою простих фігур намалювати справжній шедевр!

У серії вийшли дві книги:

«Гайда за бджілкою!» — це веселі пригоди Меді, який у пошуках бджілки натрапив на смачний обід. А ще кумедне та допитливе ведмежа розповість малюкам багато цікавих фактів про комах, які виробляють його улюблений мед.

«Малюємо сонечко» — ведмежа Медя знайшло у своєму садку червоне сонечко. За допомогою пензля і фарб Медя створив справжній шедевр. Спробуйте і ви разом зі своїми малюками намалювати яскраву комашку — з підказками Меді це справді легко!

Тож із задоволенням запрошуємо вас на гостину до нашого митця Меді!

Медя чекає своїх читачів тут.

 

Зробити замовлення можна вже зараз у нас на сайті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Мы на Facebook